Reference

Klicperova 2120 - 2122, Rakovník

 

Revitalizace bytového domu

Revitalizace bytového domu spočívala v provedení vnějšího kontaktního zateplovacího systému ETICS weber therm standard od výrobce WEBER TERRANOVA.

Na fasádě byl použit jako izolant polystyren EPS 70 F GW, tl. 160 mm, na soklu XPS tl. 120 mm, stěny a podhledy lodžií byly zatepleny minerálními deskami KV, tl. 60 mm, parapety a nadpraží XPS, tl. 50 mm.

Finální vrstva fasády byla provedena omítkou Weber.pas Silikon, zatíraná, tl. 3 mm, na soklu mozaikovou omítkou Weber.pas. marmolit.

Tepelná izolace ploché střechy byla provedena z polystyrenových desek EXTRAPOR 100 S Stabil, tl. 180 mm . Vrchní hydroizolace střechy je z NAIP, natavených asfaltových pásů.

Součástí revitalizace byly i další doplňkové drobné konstrukce a stavební práce – např. demontáž stávajícího hromosvodu a dodávka + montáž nového hromosvodu včetně revize, hydroizolace podlah lodžií, dodávka a montáž ocelových, žárově zinkovaných zábradlí lodžií včetně zasklení bezpečnostním sklem CONNEX v barvě kouřové a zábradlí vstupních schodišť, dodávka a montáž věšáků na prádlo, prodloužení výlezu na střechu a podlahy z dlažby TAURUS Granit na lodžiích, a vstupních podestách.

Adresa: Klicperova 2120 - 2122, Rakovník
Termín: 31. 8. 2015
Investor: Společenství vlastníků jednotek, Klicperova 2120 2122, 269 01 Rakovník, zastoupené předsedou výboru Pavlem Markem a místopředsedkyní výboru Milenou Sojkovou
Investiční náklady: 6.654.701,- Kč
Naše služby: Rekonstrukce

Zpět na reference Revitalizace | Zobrazit všechny reference

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.