Reference

Manětínská 47, PlzeňZateplení severní strany objektu, rekonstrukce vstupu a lodžií a výměna zábradlí lodžií 

Zateplení severní strany objektu bylo provedeno certifikovaným, vnějším kontaktním zateplovacím systémem ETICS od výrobce WEBER TERRANOVA na stávajícím železobetonovém nosném obvodovém plášti.

Rekonstrukce lodží ve společných prostorách se prováděla po vybourání stávajících lodžiových stěn s ekologickou likvidací, demontáži stávajícího zábradlí a úpravě nosného panelu. Plastový okenní segment byl realizován jako šestidílný z okenního šestikomorového profilu systému GEALAN S 8000 s bezpečnostní klikou SECUSTIK a ve spodní části s bezpečnostním izolačním dvojsklem CONNEX.

Výměna lodžiového zábradlí byla realizována po demontáži původního zábradlí. Nové konstrukce zábradlí se provedla ze žárově pozinkovaných ocelových profilů.

Při rekonstrukci vstupních prostor se provedla demontáž stávajících a montáž nových vstupních dveří, dále dozdívka vstupů z plynosilikátových tvárnic, očíštění a penetrace bočních stěn, zpevnění perlinkou a natažení finální barevné soklové omítky MARMOLIT tl. 2 mm.

Součástí revitalizace byly i další doplňkové drobné konstrukce a stavební práce.

 

Adresa: Manětínská 47, Plzeň
Termín: 30. 5. 2014
Investor: Stavební bytové družstvo ŠKODOVÁK, E. Beneše 21, 301 00 Plzeň, zastoupeno předsedou představenstva Ing. Jaroslavem Čejkou a členem představenstva Ing. Radomírem Landou
Investiční náklady: 1.183.093,- Kč

Zpět na reference Revitalizace | Zobrazit všechny reference

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.