Reference

Nepomucká 43, Plzeň

Výměna oken a balkonových dveří na ubytovně KŘP - P

V rámci „Výměny oken a balkonových dveří“ byla provedena demontáž, odvoz a ekologická likvidace původních oken a balkonových dveří a dodávka a montáž nových plastových oken a balkonových dveří.

Nová plastová okna ( 174 ks ) a balkonové dveře ( 15 ks ) byly vyrobeny a dodány ze šestikomorového profilového systému GEALAN S 8000 IQ, s vyztužením pozinkovanou armaturou tl. stěn 1,5 mm, celoobvodovým kováním MACO, izolačním dvojsklem a celoobvodovým dvojitým dorazovým těsněním z EPDM.

Při montáži oken a balkonových dveří do připravených stavebních otvorů se současně namontovaly přechodové pozinkované plechy k exteriérovým parapetů, provedlo se zednické začištění ostění a výmalby vnitřních ploch ostění.

Součástí dodávky a montáže otvorových výplní byla také dodávka a montáž hliníkových, řetízkových žaluzií v barevném provedení dle výběru investora.

Adresa: Nepomucká 43, Plzeň
Termín: 30. 9. 2014
Investor: Česká republika – Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje se sídlem Nádražní 2, Východní předměstí, 306 28 Plzeň, zastoupena plk. Mgr. Jaromírem Knížetem, ředitelem
Investiční náklady: 1.596.348,- Kč

Zpět na reference Revitalizace | Zobrazit všechny reference

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.