Reference

Plavecký bazén v Plzni na SlovanechRekonstrukce oken v areálu plaveckého bazénu v Plzni na Slovanech

Rekonstrukce oken v areálu plaveckého bazénu v Plzni Slovanech probíhala ve 4 etapách.

I. etapa – Severní fasáda – v budově bazénu na severní fasádě ( hlediště bazénu ) se provedla výměna oken, zateplení ocelových sloupů a ocelových nadpraží.

Bylo provedeno vybourání stávajících kovových rámů oken včetně odvozu a ekologické likvidace. Dodávka a montáž nových plastových oken se realizovala ze šestikomorového profilu systému GEALAN S 9000 IQ, v barvě RAL 5011, s konstrukční hloubkou 82,5 mm, včetně zednického začištění.

II. etapa - Ubytovna – výměna oken a části vnitřních dveří v objektu ubytovny vedle bazénu. Stávající dřevěná okna byla demontována a ekologicky zlikvidována a nahrazena novými plastovými okny ze šestikomorového profilu systému GEALAN S 9000 IQ, v barvě bílé, s konstrukční hloubkou 82,5 mm, a dále bylo dodáno a namontováno 5 ks bílých plastových dveří, včetně zednického začištění. 

III. etapa – Západní fasáda – výměna oken a zateplení ocelových sloupů na západní fasádě ( kuchyně, restaurace, kanceláře a sociální zařízení )

Bylo provedeno vybourání stávajících kovových rámů oken včetně odvozu a ekologické likvidace. Dodávka a montáž nových plastových oken se realizovala ze šestikomorového profilu systému GEALAN S 9000 IQ , v barvě RAL 5011, s konstrukční hloubkou 82,5 mm, včetně zednického začištění.

IV. etapa – Jižní fasáda - výměna oken a zateplení ocelových sloupů na jižní fasádě – v této etapě se provedla výměna oken mezi vnitřním a venkovním bazénem a oken v restauraci.

Bylo provedeno vybourání stávajících kovových rámů oken včetně odvozu a ekologické likvidace. Dodávka a montáž nových plastových oken se realizovala ze šestikomorového profilu systému GEALAN S 9000 IQ, v barvě RAL 5011, s konstrukční hloubkou 82,5 mm, včetně zednického začištění.

Při rekonstrukci oken byly provedeny další doplňkové drobné konstrukce a stavební práce – např. osazení nových exteriérových parapetů z Pz plechu s upraveným povrchem, demontáž SDK podhledů a jejich zpětné doplnění, demontáže truhlářských obložení, demontáž původních a dodávka a montáž nových interiérových parapetních desek dřevěných, laminovaných, dodávka a montáž rovného zábradlí z profilové oceli včetně zasklívání plexisklem, opravy podlah z keramických dlaždic, opravy nátěrů ocelových konstrukcí, dodávka a montáž interiérových vertikálních žaluzií, dodávka a montáž elektroinstalace včetně reproduktorů a ostatních komponentů a vyčištění dna bazénu bazénovým vysavačem.

Adresa: náměstí Generála Píky 42 - Bazén – Plzeň Slovany
Termín: 14.10.2016
Investor: Statutární město Plzeň, nám. Republiky 1, 306 32 Plzeň, zastoupeno Odborem správy infrastruktury, Palackého nám. 6, Plzeň, vedoucím odboru Ing. Miloslavem Soukupem, MBA
Investiční náklady: 6.270.296,- Kč
Naše služby: Výroba oken a dveří

Zpět na reference Revitalizace | Zobrazit všechny reference

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.