Reference

Revitalizace bytového domu Pod Lesem 20,22,24, Školní 58 Plzeň

 

Předmětem kompletní revitalizace bytových domu Pod  Lesem 20, 22, 24, Školní 58 v Plzni bylo provedení zateplení obvodové fasády domu, rekonstrukce a zateplení střechy objektu, netradiční řešení rekonstrukce balkonů a výměny zábradlí, výměny části výplní otvorů (oken a dveří), zhotovení hromosvodů, rekonstrukce vnitřních osvětlení a ostatních doplňkových konstrukcí a prací.

Pro investora byly bezplatně vytvořeny barevné návrhy fasády domu, ze kterých výbor SVJ spolu s projektantem vybrali vítězné barevné řešení.

Rekonstrukce a zateplení bytového domu byla zahájena na střešním a obvodovém plášti budovy společně tak, aby detaily a napojení obou rovin byly řešeny komplexně s patřičnou a pečlivou návazností tepelné izolace. Zateplení obvodového pláště budovy (fasády) bylo prováděno pod dohledem technického dozoru investora a také odborného dozoru výrobce zateplovacích systémů Etics Weber Terranova, jejíž materiály byly po pečlivém výběru použity pro tuto náročnou revitalizaci.

Na přání investora bylo netradičním, efektním a originálním způsobem řešena rekonstrukce balkonů a zábradlí balkonů. Viz. fotografie reference.

Před a po rekonstrukci panelového domu bylo provedeno odborné termovizní měření, které ukázalo bezchybné provedení zateplení fasády, rekonstrukce a zateplení střechy a bezchybné provedení všech detailů. Na závěr byla provedena výmalba vnitřních společných prostorů.

Adresa: Pod lesem 22, Plzeň
Termín: 07 - 10/2014
Naše služby: Rekonstrukce, Zateplení

Zpět na reference Revitalizace | Zobrazit všechny reference

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.