Reference

Revitalizace bytových domů Hrádek u Rokycan - I a II etapa

 

Revitalizace bytových domů se prováděla na adresách: 1.Máje 159, 161, 162, 167, 168, 170, 172, 173, Ke Stadionu 160, Učňovská 120, 122, 126, Hrádek, Nová Huť, 338 42

Předmětem kompletní revitalizace 12 bytových domů v Hrádku u Rokycan bylo provedení zateplení obvodových fasád domů, rekonstrukce a zateplení střech jednotlivých objektů, netradiční řešení rekonstrukce balkonů a výměny zábradlí, výměny části výplní otvorů (oken a dveří), zhotovení hromosvodů, rekonstrukce vnitřních osvětlení a STA a ostatních doplňkových konstrukcí a prací.

Rekonstrukce panelového domu byla zahájena na střešním a obvodovém plášti budovy společně tak, aby detaily a napojení obou rovin byly řešeny komplexně s patřičnou a pečlivou návazností tepelné izolace. Zateplení obvodového pláště budovy (fasády) bylo prováděno pod dohledem technického dozoru investora a také odborného dozoru výrobce zateplovacích systémů Etics Weber Terranova, jejíž materiály byly po pečlivém výběru použity pro tuto náročnou revitalizaci.

Netradičním a efektním způsobem byla řešena rekonstrukce balkonů. Byly zde použita hliníková zábradlí v kombinaci s mléčnou výplní Connex. Na přání investora byla kompletní rekonstrukce panelového domu doplněna o společné rozvody televizního, satelitního a rozhlasového signálu do všech bytů.

Před a po rekonstrukci panelového domu bylo provedeno odborné termovizní měření, které ukázalo bezchybné provedení zateplení fasády, střechy a všech detailů. Na přání investora byly bezplatně vytvořeny barevné návrhy fasády domu, ze kterých výbor SVJ spolu s projektantem vybrali vítězné barevné řešení. Na závěr byla provedena výmalba vnitřních společných prostorů.

Adresa: 1.Máje 159, Hrádek - Nová Huť
Termín: 03-08/2013
Investor: Pověřený vlastník – Promabyt a.s., Kolárova 1229, Veselí nad Moravou, 698 12, zastoupený Ing. Stanislavem Kotyzou
Investiční náklady: 64 930 150 Kč včetně DPH
Naše služby: Rekonstrukce, Zateplení

Zpět na reference Revitalizace | Zobrazit všechny reference

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.