Reference

Revitalizace bytových domů Západní 3, 5 Plzeň

 

Předmětem kompletní revitalizace panelového domu Západní 3 a 5 v Plzni bylo provedení zateplení obvodového pláště domu, rekonstrukce a zateplení střechy, rekonstrukce lodžií včetně výměny zábradlí a systémového zasklení, výměny části výplní otvorů / oken a dveří/, zhotovení hromosvodů, rekonstrukce vnitřních osvětlení a STA, rekonstrukce výtahů a ostatních doplňkových  prací.

Rekonstrukce panelového domu byla dle schválené projektové dokumentace a technologických postupů zahájena na střešním a obvodovém plášti budovy současně tak, aby detaily a napojení obou rovin byly řešeny komplexně  s patřičnou a pečlivou návazností tepelné izolace. Zateplení fasády panelového domu bylo prováděno  pod dohledem odborného dozoru výrobce zateplovacích systémů Etics Weber Terranova , jejíž materiály byly po pečlivém výběru použity pro tuto náročnou revitalizaci.

Zajímavým způsobem byla řešena rekonstrukce lodžií , byla zde použita zábradlí, která jsou z naší vlastní výrobní produkce a zároveň systémové zasklení.

Na přání investora byla kompletní rekonstrukce panelového domu doplněna o společné rozvody televizního, satelitního a rozhlasového signálu do všech bytů. Před a po rekonstrukci bytového panelového domu bylo provedeno odborné termovizní měření, které ukázalo bezchybné provedení zateplení fasády, střechy a všech detailů.

Na přání investora byly bezplatně vytvořeny barevné návrhy fasády domu, ze kterých výbor SVJ  vybral vítězné barevné řešení. Na závěr byla provedena výmalba vnitřních společných prostorů.

Adresa: Západní 3 Plzeň
Termín: 04-06/2012
Investor: Společenství vlastníků Západní 3,5 Plzeň
Investiční náklady: 4 320 795 Kč
Naše služby: Rekonstrukce, Zateplení

Zpět na reference Revitalizace | Zobrazit všechny reference

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.