Reference

Revitalizace panelového bytového domu - Kralovická 57, 59, 61, 63, Plzeň

Revitalizace panelového bytového domu se prováděla na adrese Kralovická 57, 59, 61 a 63 v Plzni. Předmětem revitalizace bylo provedení zateplení obvodových fasád domu, zde se prováděl certifikovaný vnější kontaktní zateplovací systém ETICS na stávajícím železobetonovém nosném obvodovém plášti, ale z části i na lehkých obvodových panelech s nosným dřevěným roštem, který musel před prováděním vlastního kontaktního zateplovacího systému nejprve projít rekonstrukčními pracemi. Veškeré práce byly prováděny pod dohledem technického dozoru investora a rovněž odborného dozoru výrobce zateplovacího systému Etics aplikovaného na tuto stavbu - Weber Terranova, z jehož produkce byly vybrány ty nejkvalitnější a nejhodnější materiály pro takto náročnou revitalizaci.

Zábradlí na lodžiích bylo realizováno v  hliníkovém profilu s bezúdržbovým povrchem s prosklenou bezpečnostní výplní mléčný Connex. Před vstupy do dvou sekcí objektu byly zhotoveny bezbariérové vstupy - nájezdné rampy se zábradlím pomocí zámečnické konstrukce v návaznosti na realizované nové asfaltové chodníky.

Součástí revitalizačních prací bylo i provedení nového okapového chodníčku, zhotovení hromosvodů, kompletních klempířských prvků a řady dalších doplňkových konstrukcí a prací.

S ohledem na stanoviska odboru životního prostředí byly instalovány na každé sekci jihovýchodní fasády 4-komorové budky pro rorýse obecného a 4-komorové budky pro netopýra.

Adresa: Kralovická 1458/57, 1459/59, 1460/61, 1461/63, Plzeň-město
Termín: 5. 9. 2015
Investor: Společenství vlastníků v Plzni, Kralovická 57, 59, 61, 63 se sídlem Kralovická 59, 323 00 Plzeň, zastoupen předsedou výboru Ing. Františkem Vychytilem
Investiční náklady: 11.437.492,-Kč vč. DPH
Naše služby: Rekonstrukce, Zateplení

Zpět na reference Revitalizace | Zobrazit všechny reference

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.