Reference

Revitalizace ZŠ Loket

 

Naše firma realizovala na podzim roku 2013 revitalizaci ZŠ T. G. Masaryka 128 v Lokti. Vznik školy se datuje ještě před rokem 1840 a byla již několikrát rekonstruována. Objekt je 5podlažní s jedním podzemním podlažím.

Revitalizace spočívala v zateplení obvodového pláště a střechy, ve výměně stávajících oken za EUROOKNA a v provedení kamenného soklu do výšky cca 6 m po obvodu fasády. Dále byly vyměněny všechny klempířské prvky za nové.

Střecha objektu byla zateplena nad původní skladby a byla provedena nová povlaková hydroizolace. Zateplení fasády probíhalo pod odborným dohledem výrobce zateplovacího systému Etics, společnosti Weber Terranova, jejíž materiály byly použity pro tuto revitalizaci.

Sokl je proveden ze žulového kamene tl. 1 cm, kámen je lepený na cementotřískové (CETRIS) desky speciálním 2 složkovým lepidlem. Cetris desky jsou kotveny na kovovém roštu, který je pomocí kotevního systému od firmy ETANCO přichycen do fasády. Systém od firmy ETANCO byl použit z důvodu zateplení obvodového pláště pod tímto soklem.

Na závěr realizace byla provedena výmalba všech dotčených prostor.

Adresa: T. G. Masaryka 128, Loket
Naše služby: Rekonstrukce, Zateplení

Zpět na reference Revitalizace | Zobrazit všechny reference

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.