Reference

Toužimská 8, 10, Plzeň

Zateplení jižního průčelí – II. etapa

Zateplení jižního průčelí bylo provedeno certifikovaným, vnějším kontaktním zateplovacím systémem ETICS od výrobce WEBER TERRANOVA na stávajícím železobetonovém nosném obvodovém plášti. Na zateplení byly použity materiály EPS – fasádní polystyren tl. 100 mm a MW – minerální vata na protipožární pásy tl. 100 mm. Finální exteriérová omítka byla provedena silikonová, jednosložková pastovitá omítka tl. 2 mm, paropropustná a vysoce vodoodpudivá. Součástí zateplení byla dodávka a montáž nových exteriérových hliníkových parapetů včetně bočních plastových krytek.

Rekonstrukce lodží se realizovala po vybourání stávajících podlah lodžií, demontáži stávajícího zábradlí a úpravě nosného panelu. Na hydroizolaci lodžií byly použity materiály systému HASOFT, dlažby se provedly z keramického, mrazuvzdorného, protiskluzového materiálu TAURUS. Dodávka a montáž lodžiových zábradlí se realizovala ve vlastní režii ( výroba vlastní firemní, zámečnické dílny ) z ocelových, žárově pozinkovaných profilů s výplněmi z bezpečnostního skla CONNEX ( barva mléčná ).

Součástí rekonstrukce lodžií byla také dodávka a montáž nových, žárově pozinkovaných držáků na prádlo.

Součástí realizace zateplení byla také demontáž stávajícího hromosvodu a montáž nového hromosvodu na fasádě.

Na základě individuálního přání objednatele byla v rámci zateplení fasády u dvou bytů ( Toužimská 8 ) provedena demontáž a zpětná montáž předokenních žaluzií.

Adresa: Toužimská 8, 10, Plzeň
Termín: 30. 6. 2014
Investor: Stavební bytové družstvo ŠKODOVÁK, E. Beneše 21, 301 00 Plzeň, zastoupeno předsedou představenstva Ing. Jaroslavem Čejkou a členem představenstva Ing. Radomírem Landou
Investiční náklady: 1.849.009,- Kč

Zpět na reference Revitalizace | Zobrazit všechny reference

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.