Reference

Třemešné – Bezděkov 16, 348 06 Přimda

Novostavba 4 bytových jednotek v obci Třemešné (Přimda)

Novostavba objektu se 4 bytovými jednotkami (BJ) byla realizována z certifikovaného keramického systému POROTHERM – obvodové zdivo z broušených cihel POROTHERM tl. 400 mm, příčky z tvárnic SUPERTHERM P+D, tl. 115 mm a 145 mm. Stropní betonové konstrukce byly řešeny systémem BSK PLUS, tl. 200 mm.

Vnější kontaktní zateplovací systémem ETICS byl proveden z desek minerální vaty ROCKWOOL ROCKMIN, tl. 160 mm. Ze shodného materiálu bylo provedeno zateplení stropu podkrovní části volně kladenými rohožemi tl. 200 mm.

Střešní konstrukce byla provedena jako klasická, krokevní, tesařsky vázaná ve tvaru „A“, ze smrkového hraněného řeziva. Klempířské prvky ze žárově pozinkovaného plechu systému LINDAB. Na opláštění střechy byla použita betonová střešní krytina BRAMAC Alpská, kladená jednoduše, na sucho.

V podkrovním prostoru, kde vznikly 4 BJ , byly realizovány dodávky a montáže 16 ks střešních oken a 24 ks vnitřních dveří typu CLASIK a sádrokartonové vnitřní podhledy.

Obklady koupelen a WC se prováděly z keramických obkladaček RAKO, dlažby z keramických slinutých dlaždic TAURUS Granit Rio Negro S 39 a TAURUS Color Green S 29.

Součástí novostavby byla také dodávka a montáž 4 ks dřevěných schodišť a zařízení TZB ( technická zařízení budov ), tj. dodávky a montáže vodoinstalací, kanalizace, topení, elektroinstalace a hromosvod.

Adresa: Třemešné – Bezděkov 16, 348 06 Přimda
Termín: 31.12.2014
Investor: Obec Třemešné – Bezděkov 16, 348 06 Přimda, zastoupena starostou obce, Ladislavem Kletečkou
Investiční náklady: 6.871.159,- Kč
Naše služby: Výstavba

Zpět na reference Revitalizace | Zobrazit všechny reference

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.