Rekonstrukce bytového jádra a interiéru

Společnost morez stavební s.r.o. nabízí ve své produkci stavební úpravy bytových jader, případně celých bytů „na klíč", tj. od zaměření přes dispoziční návrhy, vizualizace, nabídkový rozpočet až po vlastní realizaci. Na rekonstrukce bytových jader a interiéru se zaměřujeme nejen v Plzni, ale také v Českých Budějovicích, Karlových Varech, Praze i dalších městech.

Všechny varianty stavebních úprav

Nerozhoduje zda máte umakartové bytové jádro, betonové či zděné – stavební úpravy všech variant jsou pro naší společnost stavební praxí lehce proveditelným standartem. Naše firma realizuje i dodávku a montáž kuchyňských linek včetně elektrospotřebičů či jiného nábytku, které souvisí se stavebními úpravami bytových jader či celých bytů.

Zpracování projektové dokumentace

Jelikož firma morez stavební s.r.o. disponuje vlastním projekčním oddělením, je schopna vám zpracovat - pokud si to stavební úprava bytového jádra či bytu vyžaduje - projektovou dokumentaci včetně statického posudku.

Stanovení ceny za stavební úpravy

Stavební úpravy bytových jader se pohybují v rozmezí cca od 70 tisíc. Nabídková cena je ovlivněna:

  • typem bytového jádra
  • druhem použitých materiálů
  • kvalitativní úrovní vybraných koncových zařizovacích předmětů

Délka realizace

Délka realizace se pohybuje od 2 do 4 týdnů. Nebudeme vám slibovat realizaci stavební úpravy bytového jádra v délce trvání do 7 pracovních dnů, jelikož z hlediska technologických postupů danými výrobci jednotlivých materiálů toto není možné a naše firma toto tudíž neprovádí.

Naši vzorkovnu typových rekonstrukcí bytových jader si můžete prohlédnout v místě sídla naší společnosti Terezie Brzkové 27 Plzeň.

Nezávazná poptávka

Pomocí tohoto formuláře nás můžete kontaktovat a zaslat nezávaznou poptávku na rekonstrukci bytového jádra a interiéru.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail vám zašleme případnou nabídku a kopii vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy vám nejlépe volat.