Stella Rozdělov

 

 

Více informací na stránkách http://www.stella-rozdelov.cz/cs

Základní informace

Projekt Stella Rozdělov se skládá ze 4 bytových domů s 110 byty a nebytovým prostorem a 13 rodinných domů. Každý bytový dům má 2 uzavřené samostatné vchody s výtahem pro maximální soukromí, většinou se 3 byty na jeden výtah a patro. Všechny 4 bytové domy mají společné suterénní patro (1.PP), kde je umístěno 126 garážových stání a sklepní kóje pro každý byt. Všechny byty mají balkón, přízemní byty mají terasu a oplocenou předzahrádku. Rodinné domy s oplocenou zahradou mají garáž a parkovací místo pro 2. auto. Celá rezidence tvoří z většiny uzavřený celek s maximálním důrazem na soukromí a bezpečí. Přízemní byty je možné upravit jako bezbariérové.


Zaměření projektu

Rezidence Stella Rozdělov svojí lokalitou, urbanizací, stupněm vybavení a použitými materiály nabízí moderní nadstandardní bydlení pro obyvatele, kteří kladou důraz na komfort, bezpečí a aktivní život  v příjemném prostředí bez ohledu na věk. Dostupné jsou byty 1+kk až 4+kk s možností variabilních úprav dispozic, rodinné domy 2 velikostních kategorií a v omezené podobě i nebytové prostory. Byty a domy jsou určeny výhradně k prodeji.

 

Bytové domy a jejich správa

Vlastníci jednotlivých bytů budou mít k bytům dány do trvalého užívání balkony a sklepní kóje, vlastníci přízemních bytů budou navíc vlastnit předzahrádky. Ke každému bytu bude možné dokoupit vnitřní garážové parkovací stání a případně i venkovní parkovací stání. Majitelé bytů budou zároveň spolumajiteli  odpovídajícího podíl v SVJ, které bude vlastnit společné prostory i pozemky ve vnitrobloku a v okolí domů. Správou, úklidem a údržbou SVJ pověří vybraného správce.

 

Bezpečí

Samotná lokalita je z hlediska bezpečí v rámci Kladna nadstandardní. K bezpečí bude přispívat uzavření Rezidence Stella Rozdělov z většiny stran, mimo obslužní komunikaci, kde musí být zajištěn svoz komunálního odpadu, veřejné osvětlení, údržba komunikace apod.. Vstup do domů, společných prostor, garáží i do vnitrobloku bude regulován elektronickým přístupem pro omezení pohybu osob. V objektu bude zajištěna EZS s napojením na PCO pro vybrané prostory včetně kamerového systému, na který se budou moci majitelé bytů snadno připojit. Podobně to bude s možností protipožárních čidel pro byty.

 

Úroveň standardu

Všechny byty, domy i společné prostory jsou navrženy ve vyšším standardu z hlediska konstrukcí a použitých materiálů. Bytové domy budou budou vybaveny slaboproudými a datovým rozvody tak, aby byt mohly maximálně využívat moderní technologie v oblasti SAT příjmu, internetu, EZS apod. Důraz je kladen na energetické a akustické parametry, odběr energií bude kontrolovatelný s možností dálkového přístupu. Zařizovací předměty a baterie jsou ve značkovém standardu výrobců Laufen Hansgrohe, obklady a dlažby jsou rektifikované s velkoplošnými rozměry 300/600, resp. 450/450 mm.

 

Konstrukce

Residence Stella Rozdělov je konstrukčně kombinací železobetonu a keramických cihel. Bytové domy mají 1.PP a 1.NP v nosných částech konstrukci ze železobetonu s tepelnou izolací, zdi u výtahů a vnitřní příčky jsou z keramických cihel, částečně Aku verze. 2.NP až 4.NP a všechny rodinné domy jsou z keramických zdí a příček v kombinaci se železobetonovým stropem. Tloušťka obvodových zdí je vždy 400 mm (z toho 125-165 mm tepelné izolace), příčky z keramických cihel (od 115 mm) jsou v koupelnách dozdívány plynosilikátem pro umístění stoupaček. Rodinné domy mají společné zdi dvojité, oddělené izolaci. Schodiště a balkony jsou železobetonové s ocelovým profilem.

  

Stella Rozdělov č.1
Stella Rozdělov č.2
Stella Rozdělov č.3
Stella Rozdělov č.4
Stella Rozdělov č.5
Stella Rozdělov č.6
Stella Rozdělov č.7
Stella Rozdělov č.8
Stella Rozdělov č.9
Stella Rozdělov č.10

 

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.