Výstavba

Společnost morez stavební s.r.o. se zaměřuje na komplexní výstavbu v oboru pozemního stavitelství,

včetně realizace přidružených stavebních prací, zednických prací a technických zařízení stavebních objektů. V rámci revitalizace staveb – především bytových domů, je nosným výrobním programem naší společnosti zateplování fasád a střech certifikovaným kontaktním zateplovacím systémem.

V rámci pozemního stavitelství provádíme výstavbu včetně systému výstavby „na klíč“ :

Při realizaci stavebních zakázek je vždy naším prvořadým cílem dodržení všech smluvních podmínek - především kvality, bezpečnosti práce a dohodnutých termínů. Dalším důležitým cílem naší společnosti je individuální, korektní a profesionální přístup ke každému zadavateli ( investorovi ) a ekonomická výhodnost ( cena ), optimalizovaná ve vztahu ke konkurenci na stavebním trhu.

 

V oboru pozemního stavitelství má naše společnost mnohaleté zkušenosti, od r. 2016 jsme členem Svazu podnikatelů ve stavebnictví v České republice a jsme držiteli certifikátů – norem ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 a OHSAS 18001:2007 pro vnitřní systém řízení, řešení environmentálních vztahů při ochraně životního prostředí a dodržování zásad bezpečnosti práce a požární ochrany.

Výše uvedené atributy jsou pro investory zárukou profesionálního přístupu a prvotřídní realizace staveb, včetně staveb „na klíč“.

 

Součástí našich realizací stavebních zakázek jsou také dodávky a montáže výplní stavebních otvorů ( okna, dveře, lodžiové sestavy, oranžérie, apod…. ), včetně parapetů a stínící techniky. Okna, dveře a další výplně si vyrábíme převážně ve vlastní režii, z materiálů plast, hliník a dřevo. Všechny výrobní materiály a systémy výplní máme certifikované a splňují nejpřísnější požadavky ČSN norem a harmonizovaných norem EN-ČSN v rámci Evropské unie.

V rámci výstavby zajišťujeme pro investora veškeré doklady, zkoušky a revize pro úspěšné projednání povolení stavby k užívání.

 

Územní rozsah realizace našich stavebních zakázekje převážně zaměřen na Plzeňský, Karlovarský a západní část Středočeského kraje a kraj Praha.

Naše realizace

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.