Výstavba rodinných domů

V oblasti výstavby rodinných domů se zaměřujeme především na kvalitu a individuální přístup k investorovi. Kromě běžné výstavby realizujeme také komplexní výstavbu rodinných domů „na klíč“, tzn. včetně projektové přípravy a vyřízení všech formalit ve stavebně správním řízení a předání stavby rovnou k užívání. Naší předností je, že můžeme investorům nabídnout v rámci inženýrské činnosti také odborné konzultace k použití konkrétních materiálů a technologií při výstavbě, způsob a formu financování, případně vyřízení příslušných dotací.

Kromě komplexní výstavby můžeme nabídnout i stavbu dílčích částí rodinného domu, jako je například:

 • základová deska

 • hydroizolace

 • hrubá stavba

 • výplně stavebních otvorů ( okna, dveře )

 • odborné stavební profese včetně technických zařízení

 • střechy – konstrukce a krytiny

 • zateplení hrubé stavby

 • domovní čistírny odpadních vod

 • tepelná čerpadla

 • fotovoltaické panely pro rodinný dům

Naším základním cílem je spokojenost našich klientů a tím získání kladných referencí. Výstavba rodinných domů „na klíč“ je vždy prováděna dle konkrétního přání investora, s technickou konzultací a profesními doporučeními, protože jsme si vědomi, že většina stavebníků – investorů nemá odborné stavební vzdělání.

 

Ukázky z našich realizací jsou uvedeny v části „naše realizované výstavby rodinných domů“, kde naleznete realizované stavby v Plzeňském, Karlovarském a Středočeském kraji, v Praze a v Českých Budějovicích nebo Karlových Varech.

Proč stavět dům na klíč?

Hlavní výhodou výstavby domů „na klíč“ je komplexní řešení požadavků a představ investora výstavbou rodinného domu od základové desky až po střechu. V případě, že některé stavební profese nejsou v portfoliu našich stavebních prací, dokážeme koordinovat další partnerské firmy ( poddodavatele ), které nám s kompletací stavby pomohou.

Pro investora se jedná především o úsporu času, peněz a mnohdy i odstranění psychických komplikací při vyřizování formalit.

Díky promyšlenému plánu výstavby a předem nasmlouvaných a zkoordinovaných firem i materiálů bude rodinný dům postaven v dohodnutém termínu a požadované kvalitě. Volbou systému stavby „na klíč“ odpadají investorům téměř všechny starosti spojené se stavbou domu.

Naše společnost provede realizaci různých typů rodinných domů:

Zděný dům

Zdění hrubé stavby a příček se provádí z tradičních systémů jako je POROTHERM, HELUZ, YTONG apod…. Pokud má investor speciální přání pro použití jiných materiálů, tak s investorem projednáme technické a technologické řešení výstavby a vyjdeme vždy maximálně vstříc.

 

Zděný dům má oproti jiným typům staveb následující výhody:

 • Materiály jsou tradiční a léta prověřené.

 • Používáme materiály od tradičních a certifikovaných výrobců, kteří působí dlouhou dobu na našem trhu.

 • Oproti jiným typům staveb poskytují zděné domy vysokou zvukotěsnou a tepelně izolační ochranu, což je výhodou, pokud se investor rozhodne stavět dům v nepříliš tiché části obce nebo města.

 • Oproti dřevostavbám je u zděného domu nižší citlivost na vlhkost a s tím spojené riziko poškození některé části domu v případě proniknutí vody do konstrukce nebo při záplavách.

Dřevostavba

V současné době se v ČR zvyšuje poptávka po různých typech dřevostaveb. Zcela jistě na to má vliv především betonářské loby a rozšíření povědomí, že i stavba ze dřeva má srovnatelné a v některých ohledech i lepší fyzikální vlastnosti než stavba zděná.

Dřevostavby mají následující výhody:   

 • Velmi rychlá výstavba.

 • Eliminují se mokré procesy, které musí u zděných staveb proběhnout, což významně zkrátí dobu realizace.

 • Jsou šetrnější k životnímu prostředí. Při výrobě a dopravě komponentů ze dřeva se spotřebuje daleko méně energie než pro výrobu stavebních částí z cihel a tvárnic.

 • Dřevo jako jediný stavební materiál má pasivní bilanci CO2, to znamená, že po celou dobu životnosti materiálu více plynu absorbuje, než vyprodukuje (včetně započtení produkce při výrobě a zpracování stavebního materiálu).

Ukázky z našich realizací jsou uvedeny v části „naše realizované výstavby rodinných domů“, kde naleznete realizované stavby v Plzeňském, Karlovarském a Středočeském kraji, v Praze a v Českých Budějovicích nebo Karlových Varech.

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.