Vzorkovna

Společnost morez stavební s.r.o. má ve svém sídle společnosti na adrese Terezie Brzkové 27, v Plzni od roku 2016 vybudovanou zcela novou vzorkovnu, kde je k vidění široká škála nabídky našeho sortimentu plastových, hliníkových, dřevěných a kompletních konstrukčních systémů výplní otvorů, které umíme, vyrobit, dodat a namontovat.

 

Vzorkovna č.1
Vzorkovna č.2
Vzorkovna č.3

 

Naší vzorkovnu si můžete prohlédnout buď zcela samostatně, kde Vám vodítkem k orientaci v nabízených prvcích budou podrobné popisky na vystavených výrobcích včetně uvedených cen a technických parametrů nebo za přítomnosti a odborného výkladu našeho pracovníka, který Vám velmi rád zodpoví všechny Vaše dotazy a vysvětlí rozdíl mezi jednotlivými výrobky a doporučí pro Vás ten nejvhodnější.

 

Vzorkovna č.4
Vzorkovna č.5
Vzorkovna č.6

 

Uvidíte zde mimo jiné vzorová okna všech typů a materiálového provedení (plastová, dřevěná, hliníková), vchodové dveře s variantami nejmodernějšího způsobu otevírání dveří jako např. na otisk prstu, otevírání dveří na číselný kód, posuvné dveře unikátní velikost tzv. HS portál, prosklený fasádní systém do hliníkových profilů, vnější okenní slunolami, nejrůznější druhy vnějšího zastínění oken a fasád jako např. elektricky ovládané předokenní rolety z hliníkových lamel a screenové rolety s ovládáním pomocí dálkového ovládání nebo pomocí aplikace mobilního telefonu.

 

Vzorkovna č.7
Vzorkovna č.8
Vzorkovna č.9

 

Provozní doba vzorkovny:

Po-Čt: 7.00-15.30h

Pá:      7.00-15.00

 

Případně kdykoliv po telefonické dohodě z důvodu rezervace času přímo pro Vás:

Jan Procházka, tel.: 739 666 823, prochazka@morezstavi.cz

 

Zveme Vás k prohlídce. Naše vzorkovna obsahuje i dětský koutek kde je postaráno o zábavu těch nejmenších, proto neváhejte a přijďte se podívat i se svými dětmi.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Vzorkovna č.10
Vzorkovna č.11
Vzorkovna č.12
Vzorkovna č.13
Vzorkovna č.14
Vzorkovna č.15
přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.