Zateplení fasád

V portfoliu stavebních činností naší společnost morez stavební s.r.o. je jednou z rozhodujících aktivit, která činí až 70 % obratu firmy, zateplení fasád bytových a rodinných domů.

Naše realizace zateplení fasád vychází vždy z profesionálně zpracovaných projektů včetně výpočtu tepelných ztrát stávající stavby, na základě kterého je navržena optimální tloušťka zateplení a zateplovací certifikovaný systém ETICS.

Rádi a ochotně investorům poradíme a vysvětlíme technicko – ekonomické parametry zateplení fasády a nabídneme optimální cenu ve vztahu ke zvolenému zateplovacímu systému při současném zachování požadované kvality.

 

Odborně a kvalitně zateplená fasáda vykazuje kromě prokazatelných ekonomických úspor při vytápění objektu i další výhody :

 

  • Zamezuje pronikání hluku z okolního prostředí

  • Dům získá novou, svěží a atraktivní fasádu

  • Atraktivita a snížení energetické náročnosti budovy zvýší hodnotu jednotlivých bytů i celého bytového domu na trhu nemovitostí

 

Zateplení fasád bytových a rodinných domů realizujeme převážně v oblasti Plzeňského a Karlovarského kraje a v západní část Středočeského kraje a v kraji Praha.

přejít do referencí

Máte nějaký dotaz, nebo chcete zaslat poptávku?

Napište nám

Vyplňte vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.