Zateplení panelových domů

Naše firma provádí kvalitní zateplování panelových domů, které pak pozitivně ovlivňuje energetickou náročnost celé budovy. Díky zateplení domu lze snížit náklady za vytápění až o 40 %. Nechte proto zateplit váš celý panelový dům.

Kdy provést zateplení?

Zateplení panelových domů je dobré provádět v době, kdy je tato stavba již ve špatném stavu, vykazuje mnoho závad (např. únik tepla skrze stěny, okna, střechu, podlahu) a neplní již funkce, které by plnit měl.

Výhody zateplení panelových domů

Velkou výhodou zateplování panelových domů je kromě svěží a atraktivní fasády také zamezení tepelných ztrát a ušetření peněz za energie. Dále se díky zateplení zvýší celková hodnota panelového domu i životnost. Nájemníci nebo majitelé bytů pak mají komfortnější a pohodlnější bydlení.

Další výhody zateplení:

  • zpomalení celkové destrukce domu
  • snížení vlhkosti
  • eliminace výskytu mikroorganismů

Aby však došlo k výraznému ušetření za tepelné energie, je nutné provést zateplení důsledně a všude. Ne tedy jen v místech, kdy jsou největší tepelné ztráty (např. zateplení střechy). Zateplení panelových domů jsme již realizovaly v regionech Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice, Kolín nebo v hlavním městě Praze.

Nezávazná poptávka

Pomocí tohoto formuláře nás můžete kontaktovat a zaslat nezávaznou poptávku na zateplení panelového domu.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail vám zašleme případnou nabídku a kopii vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy vám nejlépe volat.